Eski 5-Blilerin Buluşma Noktası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eski 5-Blilerin Buluşma Noktası

Sınıflarımız ayrılsada hala tek yüreğiz...Biz 5-Bliyiz.Biz Arif Hocanın öğrencileriyiz...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Berfin Banlandı Yani siteden atıldı!

2 posters
YazarMesaj
*€c€
Admin
*€c€

Kadın
Ruh Halin? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Yurekl10
Tuttuğun Takım? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Sanal Hayvanın? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! 3d-rat10
5/B Den Takma İsmin?? : £co$h
5/B den Kimsin? : Ece

Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Empty
MesajKonu: Berfin Banlandı Yani siteden atıldı!   Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 8:13 pm

Berfincim canım seni banlamak istemezdim ama ercenin konusunda erceye salak dedin canım bu sitede yasak hakaret küfür vb. şeyler olursa herkez siteden uzaklaştırma alır.Eğer ben banlamassam o üyeyi site elimizden gider.Bu yüzden Berfinciğim sevgili muhabirim 5 gün siteye giremeyeceksin Embarassed Sad
çok özür dilerim ama banlamassam gerçekten siteyi kaldırırlar.normalde tümden banlamam gerekiyodu ama bn 5 gün yaptım Sad özür dilerim çok üzülerek banladım Sad
http://tekyurekbes-bfan.yetkinforum.com
aysu

aysu

Kadın
Tuttuğun Takım? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Sanal Hayvanın? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Cccfis12
5/B den Kimsin? : Aysu

MesajKonu: Geri: Berfin Banlandı Yani siteden atıldı!   Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Icon_minitimeSalı Ocak 27, 2009 6:21 pm

demekki bundan sonra napçakmışız Question düzgün konuşçakmışızz Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
*€c€
Admin
*€c€

Kadın
Ruh Halin? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Yurekl10
Sanal Hayvanın? : Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! 3d-rat10
5/B Den Takma İsmin?? : £co$h
5/B den Kimsin? : Ece

MesajKonu: Geri: Berfin Banlandı Yani siteden atıldı!   Berfin Banlandı Yani siteden atıldı! Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 12:42 am

Ya bende hiç istemezdim banlanmasını ama yetkin-forum.com adresinin sahibine mesaj olarak atılıyo bütün yazılanlar eğer ben banlamasaydım sitede hakaret var diye sitemiz elimizden gidiyodu Berfincim lütfen beni affet canım... Sad Crying or Very sad
http://tekyurekbes-bfan.yetkinforum.com

Berfin Banlandı Yani siteden atıldı!
1 sayfadaki 1 sayfası